KO (7): Zwycięstwo, dużo goli i emocji.

W 7. kolejce KO drugi zespół seniorów pokonał dziś na Suchych Stawach Prądniczankę 5-4.

Spotkanie obfitowało w gole i emocje do ostatniego gwizdka sędziego. Padło 9 bramek, a mogło i drugie tyle. Wynik w 12 minucie otworzył Gor Sargsyan wygrywając pojedynek sam na sam z Czarneckim. W 28 minucie na 2-0 podwyższył strzałem z ostrego kąta Sławomir Chmiel. Dziesięć minut później trzecią bramkę dla Hutnika strzelił Krystian Lelek. Napastnik Dumy Nowej Huty minął bramkarza Prądniczanki, a następnie skierował piłkę do siatki. Na trzy minuty przed przerwa goście zdobyli swoją bramkę. Do przerwy wynik brzmiał 3-1. Dziewięć minut po zmianie stron na 4-1 podwyższył Sargsyan notując na swym koncie drugie trafienie. W 62 minucie było już 5-1 dla Hutnika. Tym razem na listę strzelców wpisał się Mikołaj Styrczula. W ostatnich 25 minutach skuteczni byli już tylko goście, którzy zdołali strzelić trzy bramki. Spotkanie pełne emocji, bramek, niewykorzystanych okazji, dobrych interwencji bramkarzy, ostatecznie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 5-4. W zespole Prądniczanki wystąpiło kilku zawodników z przeszłością na Suchych Stawach. Na placu gry mogliśmy zobaczyć min.: Kamila Czarneckiego, Daniela Wiśniewskiego, Jakuba Tracza, czy Jakuba Kostuja.

Następny mecz rezerwa rozegra w sobotę 2 października o godzinie 16. Zmierzy się wtedy w Zabierzowie z Kmitą.