KO (6): Minimalna porażka na Piaskach.

Druga drużyna seniorów poniosła porażkę w meczu 6. kolejki KO z Orłem Piaski Wielkie 2-3.

Prowadzenie w tym spotkaniu uzyskali w 11 minucie gospodarze, a na listę strzelców wpisał się Patryk Ciesielski. Hutnicy wyrównali jeszcze przed przerwą za sprawą Sebastiana Zdebskiego. Dziesięć minut po zmianie stron na prowadzenie Hutnika wyprowadził Sebastian Kaczmarczyk. Jednak ostatnie słowo w tym meczu należało do gospodarzy. Najpierw do wyrównania doprowadził Mateusz Ciesielki, a następnie wynik ustalił w Patryk Ciesielski trafiając po raz drugi.

W następnej kolejce Hutnik II podejmę na Suchych Stawach Prądniczankę Kraków. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 26 września o godzinie 17:30.