KO (5): Dali radę liderowi.

Druga drużyna seniorów ograła dzisiaj na Suchych Stawach dotychczasowego lidera KO Radziszowiankę 5-3.

Pierwsza połowa do wręcz koncertowa gra w wykonaniu podopiecznych Przemysława Antoniaka i prowadzenie do przerwy 4-0. Po zmianie stron poczynania zespołu wyglądały już dużo bladziej, niemniej Hutnicy potrafili przetrwać gorsze chwile i postawić kropkę nad "i" dającą im trzy punkty w spotkaniu z liderem. Wynik spotkania w 15 minucie otworzył Miłosz Drąg. "Dragu" zdecydował się na solową akcję, po drodze minął kilku przeciwników, bramkarza gości, po czym umieścił futbolówkę w siatce. Minutę później było już 2-0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Krystian Lelek umieszczając piłkę w bramce przeciwników strzałem przy bliższym słupku. W 28 minucie na swoim koncie dublet zanotował Drąg. Pomocnik dobił z "głowy" ładne uderzenie z woleja Michała Wróbla, które bramkarz gości "wypluł" przed siebie. Strzelanie w pierwszej połowie zakończył Michał Stasz wykorzystując jedenastkę za faul na nim samym.

Po zmianie stron Hutnicy niepotrzebnie oddał inicjatywę przyjezdnym co skończyło się stratą trzech bramek. Na całe szczęście w czwartej doliczonej minucie spotkanie zamknął Igor Tarała. Piłkę w środkowej strefie boiska przejął Gor Sargsyan, podciągnął na 20 metr przed bramką rywali, następnie podał do Tomasza Wojciechowskiego, który z pierwszej piłki zagrał do wychodzącego na czystą pozycję Tarały. Igor mając przed sobą tylko golkipera Radziszowianki nie dał mu najmniejszych szans na interwencję posyłając piłkę od słupka do bramki. Chwilę później sędzia prowadzący te zawody odgwizdał koniec spotkania.

W następnej kolejce Hutnik II zagra na wyjeździe z Orłem Piaski Wielkie. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 18 września o godzinie 16:30.