KO (3): Derby na minus.

W 3. kolejce KO drugi zespół Hutnika uległ wczoraj na Suchych Stawach w derbach Grębałowiance 1-2.

Podopieczni Przemysława Antoniaka ponieśli trzecią porażkę z rzędu w rozgrywkach KO i po trzech kolejkach zajmują ostatnie 14 miejsce w ligowej tabeli. Jedyną bramkę dla Hutnika w spotkaniu z Grębałowianką zdobył Jakub Wieczorek. Kuba trafił w 80 minucie na 1-1. Obie bramki dla gości strzelił Krawczyk. Na listę strzelców zawodnik z Grębałowa wpisywał się w 17 minucie dając gościom prowadzenie, oraz na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry z karnego, ustalając tym samym wynik meczu.

W następnej kolejce Hutnik II zmierzy się w sobotę 4 września na wyjeździe z Bronowianką. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 11.