KO (25): Remis rezerwy w Zabierzowie

Wczoraj w Zabierzowie drugi zespół Hutnika zremisował w 25. kolejce KO z Kmitą 2-2.

Gospodarze obieli prowadzenie w doliczonym czasie pierwszej połowy, a Pawła Dębosza pokonał Gaudyn. Miejscowi podwyższyli wynik na 2-0 w 57min. za sprawą Rysia. Hutnicy prowadzeni w tym meczu przez Pawła Byrskiego kontaktowe trafienie uzyskali w 74min., kiedy to Kacper Jodłowski pewnie wykorzystał rzut karny. Do wyrównania doprowadził na siedem minut przed końcem Jakub Czarniecki.

Hutnik II kolejne spotkanie rozegra w niedzielą 30 maja. Podejmie wtedy na Suchych Stawach drużynę Borku Kraków. Początek spotkania godzina 17.