KO (12): Dwucyfrówka rezerwy.

Drugi zespół seniorów Hutnika pokonał dzisiaj na Suchych Stawach Borek Kraków 11-2.

Prawdziwy trening strzelecki urządzili sobie podopieczni Przemysława Antoniaka w starciu z Borkiem Kraków. Biało-Błękitno-Niebiescy zaaplikowali przeciwnikom aż 11 goli. Po dwie bramki w tym spotkaniu strzelili Igor Tarała, Miłosz Drąg i Gor Sargsyan, po jednym trafieniu dołożyli Jakub Marcinkowski, Krystian Lelek, Sebastian Zdebski, a dwie bramki goście strzelili sobie sami.

W ostatniej kolejce tej rundy rezerwa uda się do Krzeszowic na spotkanie ze Świtem. Mecz zostanie rozegrane w sobotę 6 listopada o godzinie 14:30.