KO (1): Nieudana inauguracja rezerwy.

Nie udała się dzisiejsza inauguracja drugiej drużynie Hutnika. Podopieczni Przemysława Antoniaka ulegli na Suchych Stawach Skawince 2-5.

Oba trafienia dla rezerwy zaliczył Jakub Marcinkowski. W 13 minucie wyrównał na 1-1, finalizując zagranie Sebastiana Zdebskiego. Sześć minut później wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Nie wystarczyło to jednak do końcowego sukcesu. Goście po zmianie stron strzelili cztery bramki i sięgnęli po pełną zdobycz punktową.

W następnej kolejce Hutnika II zagra w Rudawie. Spotkanie z Orlętami zostało zaplanowane na sobotę 21 sierpnia, na godzinę 17.