Karnety na rundę wiosenną oraz bilety na mecz z Motorem - informacje o przedsprzedaży

Przedsprzedaż karnetów w sekretariacie:

Karnety na rundę wiosenną zakupić będzie można w sekretariacie klubowym:
- środa w godzinach 12-16
- czwartek w godzinach 10-16
- piątek w godzinach 10-21
Cena 110 zł. W przypadku zakupu karnetu w sekretariacie nie jest konieczne zakładanie konta w portalu sprzedaży biletów.

Przedsprzedaż karnetów i biletów online:

W środę o godzinie 10 za pośrednictwem portalu bilety.nh2010.pl wystartuje sprzedaż karnetów w cenie 110 zł oraz biletów na mecz z Motorem Lublin (cena w przedsprzedaży: 19,50 zł i 9,50 zł). W przedsprzedaży dostępne są również bilety na trybunę VIP w cenie 50 zł.

Bilety i karnety zakupić mogą zarejestrowani kibice posiadający zweryfikowane konta. Osoby, które z jednego konta chcą dokonać zakupu dla znajomych i rodziny muszą dodać konta tych osób w zakładce "Dzieci/znajomi".

Karnety dla członków stowarzyszenia złotych i platynowych:

Członkowie stowarzyszenia o statusie złotym i platynowym, którzy zgłosili zapotrzebowanie na karnet mailowo, odpowiedzi dotyczące swoich karnetów otrzymają w czwartek do końca dnia.

Również w czwartek do końca dnia zostaną aktywowane konta członków stowarzyszenia w portalu sprzedaży biletów.

Sprzedaż karnetów i biletów w dniu meczu:

Bilety w dniu meczu (cena 25 i 15 zł) dostępne będą w kasach biletowych godzinę przed meczem. Ponadto w dniu meczu w kasie od zlokalizowanej bliżej hali zakupić będzie można karnety w cenie 110 zł. W przypadku zakupu karnetu i biletu w kasie nie jest konieczne zakładanie konta w portalu sprzedaży biletów.

Bilety ulgowe przysługują osobom do 18 roku życia oraz powyżej 65 roku życia.

Wstecz