Już w sobotę nowy PROGRAM MECZOWY!

Mecz z GKS-em Jastrzębie będzie pierwszym oficjalnym spotkaniem w 2024 roku i rozegrany zostanie 24 lutego o godzinie 13:00 na Suchych Stawach. Wiadomo, że… obecność obowiązkowa! Będzie to dobra okazja do spotkania w gronie Hutniczej społeczności, a także, do tego, aby zapoznać się z najnowszy numerem PROGRAMU MECZOWEGO, który dla Was przygotowaliśmy. Sporo nowości, dużo treści - nic tylko brać i czytać!

Wiosnę zaczynamy domową grą z Jastrzębiem, licząc na dobry wynik i dobrą, stadionową frekwencję. Nie straszne nam chłód i brak słońca, nie boimy się ewentualnego deszczyku, bo wiemy, że rozgrzewać będą akcje biało-błekitno-niebieskiej drużyny. Co więcej, podczas najbliższego spotkania oddamy w Wasze ręce najnowszy numer PROGRAMU MECZOWEGO, w którym każdy - czy młodszy czy starszy - znajdzie coś dla siebie.

- Dla mnie zawsze najciekawsze są wywiady z zawodnikami i osobami związanymi z Klubem, a takie znajdziecie w najnowszym numerze naszego programu - mówi Weronika Raźny, specjalistka do spraw marketingu.

Już w sobotę będziecie mogli przeczytać:

• pierwszą część rozmowy z legendą Hutnika, Mirosławem Waligóra,

• felieton Tomasza Piwowarczyka,

• podsumowanie transferów,

• "Dziesiątkę Świętego" - nowy cykl, w którym zawodnicy odpowiadają na krótkie pytania.

Z najnowszego wydawnictwa dowiecie się również jak "Duma Nowej Huty" wygląda statystycznie, ujrzycie prezentację naszego rywala, sprawdzicie tabelę i będziecie mieli możliwość podziwiać twórczość najmłodszych sympatyków, którą zaprezentujemy w "Kąciku Młodego Hutnika".

Polecamy i zapraszamy!

Wstecz