Jutro gramy z Wisłą Puławy.

Jutro w Puławach piłkarze Hutnika w 32. kolejce eWinner II ligi zmierzą sie z tamtejszą Wisłą. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17. 

W ostatniej kolejce Biało-Błękitno-Niebiescy pokonali na Suchych Stawach aspirującą do gry w barażach Radunię Stężyca 3-2. Po tym meczu Hutnik zajmuję 15 lokatę w ligowej tabeli z 32 punktami na koncie. Hutnicy w bieżącym sezonie zwyciężali 9 razy, 5 razy remisowali i 17 razy schodzili z boiska pokonani. Bilans bramkowy Dumy Nowej Huty to 36 bramek zdobytych i 50 straconych. Najlepszym strzelcem drużyny w bieżącej kampanii jest z 5 trafieniami Krzysztof Świątek. W spotkaniu z Wisłą zabraknie pauzującego za czerwoną kartkę Tomasza Jaklika.

Nasz niedzielny przeciwnik w ostatniej koleje uległ rezerwom Śląska Wrocław 0-3. Wisła plasuje się na 12 miejscu w tabeli. Puławianie zgromadzili dotąd 37 punktów na co składa się 10 zwycięstw, 7 remisów i 14 porażek. Ich bilans bramkowy to 46 bramek zdobytych i 50 straconych. Najlepszymi strzelcami zespołu są z ośmioma trafieniami na koncie Carlos Daniel i Adrian Paluchowski. 

W rundzie jesiennej Hutnik uległ na Suchych Stawach Wiślę 1-3. Bramkę dla Biało-Błękitno-Niebieskich w tamtym meczu strzelił Patryk Kieliś. 

Spotkanie derbowe będzie dostępne w mobilnej aplikacji eWinner, oraz za pośrednictwem platformy Sportize. 

Wstecz