II MLJM (7): Wysoka wygrana w Tarnowie.

Drugi zespół juniorów młodszych Hutnika pokonał wczoraj w Tarnowie Unię II 7-2.

Wynik spotkania w 7 minucie otworzył Maciej Kozłowski. Sześć minut później drugą bramkę dla Hutnika dołożył Kamil Jakóbczyk. Gospodarze złapali kontakt w 34 minucie za sprawą Garncarza. Przed przerwą padł jeszcze jeden gol dla podopiecznych Macieja Papieża. Na listę strzelców wpisał się Mateusz Mucha. Po zmianie stron pomiędzy 52, a 54 minutą hutnicy strzelili kolejne dwie bramki. Najpierw Jakóbczyk ustrzelił dublet, następnie gola zdobył Mateusz Kukla. Unia II odpowiedziała w 83 minucie. Bramkę dla tarnowian strzelił Trancygier. Ostatnie słowo w tym meczu należało do Hutnika. W 85 minucie Grzegorz Prażuch strzelił na 6-2. Wynik spotkania ustalił na dwie minuty przed końcem Wiktor Filipczyk.

W następnej kolejce Hutnik II uda się 25 września do Andrychowa na spotkanie z Beskidem. Początek zawodów został zaplanowany na godzinę 11.