II MLJM (3): Sprawę załatwili po przerwie.

Juniorzy młodsi Hutnika występujący w rozgrywkach II MLJM pokonali dziś na Suchych Stawach drużynę MKS SMS Oświęcim 5-1.

Po pierwszych 45 minutach wynik na tablicy brzmiał 1-1. Hutnicy na prowadzenie wyszli w 19 minucie za sprawą Miłosza Bobki, który na gola zamienił dokładne podanie Mateusza Muchy. Goście wyrównali cztery minuty później po szybkim kontrataku. Biało-Błękitno-Niebiescy sprawę wygranej załatwili po zmianie stron. W 72 minucie Hutnik ponownie objął prowadzenie. Tym razem na listę strzelców wpisał się Maciej Banot, a asystę na swoim koncie zapisał Nikodem Kominiak. Na dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry bramkę na 3-1 strzelił Anthony Ikwuka, a druga asystę zanotował Kominiak. Czwartą bramkę dla Dumy Nowej Huty uzyskał Mateusz Kukla po podaniu Mikołaja Krzemyka. Wynik spotkania w doliczonym czasie gry ustalił Kominiak wykańczając zagranie Konrada Dońca.

W następnej kolejce Hutnik podejmie przy Ptaszyckiego zespół AP Profi Kraków. Spotkanie odbędzie się w sobotę 9 kwietnia o godzinie 10.