II MLJM (2): Podział punktów w derbach.

Druga drużyna juniorów młodszych zremisowała w 2. kolejce II MLJM z Cracovią II 2-2.

Podopieczni trenera Macieja Papieża dwukrotnie obejmowali prowadzenie w derbach. Pierwszy na listę strzelców w 19 minucie wpisał się Miłosz Bobka. Gospodarze wyrównali zaraz po przerwie. Bramkę dla Cracovii strzelił Bogusz. Hutnik ponownie na prowadzenie powrócił w 57 minucie za sprawą Macieja Kozłowskiego. Wynik spotkania na pięć minut przed końcem na 2-2 ustalił Pustelnik.

W kolejnym meczu Hutnik II podejmie na Suchych Stawach zespół Limanovii. Spotkanie odbędzie się w sobotę 28 sierpnia o godzinie 10.