II MLJM (13): Trzy punkty z Profi.

Drugi zespół juniorów młodszych pokonał dziś na Suchych Stawach Profi Kraków 2-0.

Podopieczni Macieja Papieża rozegrali niezłe spotkanie i w pełni zasłużenie wygrali z drużyną Profi Kraków strzelając po jednej bramce w każdej połowie. Przed przerwą na prowadzenie Hutnika wyprowadził Anthony Ikwuka strzałem z "powietrza", wykańczając dokładne podanie Mateusza Kukli. Po zmianie stron wynik spotkania ustalił Mateusz Mucha popisując się precyzyjnym lobem.

W ostatniej kolejce Hutnik II podejmie na Suchych Stawach drugą drużynę Unii Tarnów. Spotkanie zostanie rozegrane w środę 3 listopada o godzinie 19:30.