II MLJM (1): Efektowny początek.

Bardzo dobrze rozpoczęli wiosenne zmagania juniorzy młodsi U-16. Podopieczni Macieja Papieża pewnie pokonali dziś na Suchych Stawach Górnika Wieliczka 7-2.

Prowadzenie Hutnik uzyskał w 35 minucie za sprawą celnego strzału z rzutu wolnego Miłosza Bobki.

Minutę później ten sam zawodnik płaskim strzałem zza szesnastki podwyższył na 2-0. Kolejne dwie minuty i Hutnik prowadził 3-0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Anthony Ikwuka popisując się ładnym strzałem z woleja. W 59 minucie hattricka skompletował Bobka. Chwilę później goście zdobyli bramkę kontaktową. Na 5-1 w 66 minucie strzałem z linii pola karnego podwyższył Grzegorz Prażuch. Po następnych dwóch minutach wynik na tablicy brzmiał 5-2. Szóste trafienie dla hutników było dziełem Marcina Rapacza który hukną nie do obrony z 25 metrów. Wynik spotkania na osiem minut przed końcem ustalił Bobka zdobywając swoją czwartą bramkę w tym meczu.

W kolejnej serii gier Hutnik II uda się do Podłęża na mecz z Puszczą Niepołomice. Spotkanie odbędzie się w sobotę 26 marca o godzinie 10.