II MJM (5): Miłe złego początki.

Dziś na Suchych Stawach w 5. kolejce II MLJM drugi zespół juniorów młodszych musiał uznać wyższość Puszczy. Podopieczni Macieja Papieża ulegli drużynie z Niepołomic 1-5.

Jedyną bramkę dla Hutnika w tym strzelił Kamil Jakóbczyk otwierając tym samym wynik spotkania. W 10 minucie Jakóbczyk przejął zagranie bramkarza Puszczy, podprowadził futbolówkę kilka metrów i będąc w sytuacji sam na sam nie zmarnował okazji.

Były to miłe złego początki, ponieważ w dalszej części meczu do siatki trafiali już tylko goście. W pierwszej połowie uczynili to dwukrotnie, w drugiej części dołożyli jeszcze trzy bramki. Ostatecznie Hutnik II przegrał na Suchych Stawach z Puszczą 1-5.

W następnej kolejce Hutnik II zmierzy się na wyjeździe z AP Profi Kraków. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 11 września o godzinie 11.