II Liga P.R. 22/23 (3): Bez przełamania w Kielcach.

Mając w pamięci ubiegłotygodniową, wysoką porażkę w Zabrzu, mocno zdeterminowani pojechali do Kielc krakowianie. Wolę walki widać było na boisku od samego początku i mecz był bardzo wyrównany przez cała pierwszą połowę. Wynik cały czas oscylował w okolicach remisu i dopiero tuż przed przerwą gospodarze odskoczyli gościom na 3 bramki ostatecznie schodząc do szatni prowadząc 17-15. Zawodnicy Hutnika nie zamierzali jednak składać broni i dzięki skutecznej i konsekwentnej grze doprowadzili do remisu po 21 w 39 minucie spotkania. Kluczowe dla losów meczu okazało się jednak następne 7 minut. Kielczanie zdobyli w tym czasie 6 goli tracąc tylko jednego i o od tego momentu kontrolowali wydarzenia na boisku zwyciężając ostatecznie 38 - 31. W grze Hutnika na pewno widać progres jednak do odniesienia pierwszego zwycięstwa na parkietach 2 ligi to wciąż zbyt mało. W szeregach Hutnika najlepszy tego dnia był autor 9 bramek Antoni Sobczyk.

Wybicki Kielce - Hutnik Kraków Handball 38-31 (17-15)

Hutnik: Tyrka -Czapelka- Sobczyk(9), Gubała(5), Trawnicki(4), Kutek(4), Cichy(3), Krawczyk(2), Lubowicki(2), Pieczarka (1), Słowiński(1), Nowak, Brodniewicz, Adaś, Kondela, Bryl.