Hutnik skruszy Stal? Akcja specjalna LegalniBukmacherzy.pl!

Z przyjemnością informujemy, że najbliższy mecz Hutnika Kraków ze Stalą Stalowa Wola w ramach 2 ligi został objęty patronatem przez serwis LegalniBukmacherzy.pl.

Serwis LegalniBukmacherzy.pl specjalizuje się w zakładach bukmacherskich, dostarcza informacje na temat legalnych operatorów, rodzajów zakładów, typów oraz kursów, a także organizuje akcje specjalne. Na nadchodzące spotkanie nasz partner przygotował wyjątkową ofertę: za postawienie 1 PLN na zwycięstwo Hutnika, możesz zgarnąć aż 100 PLN!

Jak skorzystać z oferty dla kibiców Hutnika?

  1. Na początku należy zarejestrować się w LVBET z kodem promocyjnym VIPLB i wpłacić depozyt min. 20 PLN.
  2. Następnie trzeba postawić kupon SOLO za dokładnie 1 PLN z tradycyjnej oferty na zwycięstwo Hutnika ze Stalą.
  3. Teraz wystarczy czekać na wynik meczu — jeśli Hutnik zwycięży otrzymasz EXTRA 100 PLN w bonusie oraz standardową wygraną.

Po rejestracji w LVBET z kodem VIPLB zgarniesz także bonus 20 PLN. Darmowy zakład możesz przeznaczyć na dowolne zakłady. Bonus zostanie dopisany do Twojego konta Gracza automatycznie po założeniu konta stałego

PARTNERZY SERWISU LEGALNIBUKMACHERZY.PL POSIADAJĄ ZEZWOLENIA NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.

Wstecz