Hutnicze prezenty dla najważniejszych!

Już tradycją stały się hutnicze świąteczne prezenty skierowane do osób bez których nasz klub by nie funkcjonował. W tym roku obdarowani w paczkach znajdą m.in. świąteczne życzenia wraz z przepisem na sylwestrowe Tiramisu według receptury szefa kuchni Sushi Royal, kubki wraz ze specjalną kompozycją hutniczej herbaty przygotowanej specjalnie na święta oraz albumy zatytułowane "Święty".

Albumy, które trafią do członków o statusie złotym i platynowym, prezentują sylwetkę naszego kapitana Krzysztofa Świątka. W powstanie albumu zaangażował się Adam Miklasz, kibic naszego klubu, autor książki "Ostatni mecz". To on odpowiada za tekstową część wydawnictwa, które uzupełnione zostało przez zdjęcia naszych fotoreporterów: Pawła Jerzmanowskiego, Edyty Figury-Jerzmanowskiej, Marcina Kądziołki i Andrzeja Łucjana. Co ciekawe: każdy album został osobiście podpisany przez Krzyśka.

Przypominamy, że wspierać klub można poprzez dołączenie do grona partnerów i sponsorów, członków stowarzyszenia oraz kontaktując się w sprawie wolontariatu.

fot. Magdalena Kądziołka

Wstecz