Hala Centralna partnerem akcji Zawodnik miesiąca!

Zawodnik miesiąca to kolejny projekt w który włączy się Hala Centralna. Reklamy naszego partnera znaleźć możecie bowiem już w każdym numerze Programu Meczowego. Teraz z rąk Pani Karoliny Matlęgi, dyrektor marketingu Hali Centralnej, odebraliśmy okazały czek, który wręczać będziemy wybranemu przez kibiców zawodnikowi miesiąca.

Zawodnik miesiąca to akcja, która zadebiutuje na początku maja. Po zakończeniu miesiąca przedstawiciele sztabu, rady drużyny, zarządu oraz mediów klubowych wybiorą 4 kandydatów do miana zawodnika miesiąca. Następnie swoimi głosami na Facebooku kibice będą mogli zadecydować komu należy się tytuł Zawodnika miesiąca. Laureat otrzyma voucher na 500 zł do wykorzystania w Hali Centralnej. Mamy nadzieję, że chwile relaksu spędzone z najbliższymi będą doskonałą nagrodą za ciężką pracę włożoną na treningach i podczas meczów.

Hala Centralna to obiekt zlokalizowany przy ulicy Centralnej 41a. 8 torów bowlingowych, 7 stołów bilardowych, piłkarzyki i strefy VIP to tylko wybrane atrakcje. Nie można bowiem zapomnieć o doskonałych przeżyciach kulinarnych których dostarczy strefa restauracyjna Joker 2.0. Hala Centralna to idealne miejsce na spotkanie z najbliższymi, ale także zorganizowanie eventu firmowego czy urodzin. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą HALI CENTRALNEJ.

 

Wstecz