Grali wypożyczeni - raport (22.06.2021)

Zawodnicy wypożyczeni z Hutnika do innych klubów rozegrali w minionym tygodniu mecze mistrzowskie.

3 liga:

► Norbert Leśniak (Polonia Nysa) - rozegrał 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Rekordem Bielsko Biała.

► Maciej Góralski (Lewart Lubartów) - wszedł na boisko w 46 minucie przegranego meczu 0-2 z Wisłoką Dębica.

4 liga:

► Przemysław Antoniak (Wiślanie Jaśkowice) - wszedł na boisko w 13 minucie przegranego 1-4 meczu z Pcimianką Pcim.

► Kamil Broda (Wiślanie Jaśkowice) - rozegrał dwa spotkania. W środę zagrał 24 minuty w przegranym 1-4 meczu z Pcimianką Pcim, w sobotę 38 minut w wygranym 2-1 Unią Oświęcim.

► Dawid Źródlewski (Wiślanie Jaśkowice) - rozegrał dwa spotkania. W środę zagrał 45 minut w przegranym 1-4 meczu z Pcimianką Pcim, w sobotę 45 minut w wygranym 2-1 Unią Oświęcim.

► Mateusz Reczulski (Słomniczanka Słomniki) - rozegrał dwa spotkania. W środę zagrał 90 minut w wygranym 4-0 meczu z KS Chełmek, w sobotę 90 minut i gol w wygranym 3-0 meczu z Orłem Piaski Wielkie.

► Patryk Matysek (Słomniczanka Słomniki) - rozegrał dwa spotkania. W środę zagrał 70 minut w wygranym 4-0 meczu z KS Chełmek, w sobotę 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Orłem Piaski Wielkie.

► Karol Wątroba (Słomniczanka Słomniki) - rozegrał dwa spotkania. W środę zagrał 90 minut i strzelił bramkę w wygranym 4-0 meczu z KS Chełmek, w sobotę 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Orłem Piaski Wielkie.

► Tomasz Kurek (Orkan Szczyrzyc) - rozegrał 90 minut w przegranym 0-2 meczu ze Skalnikiem Kamionka Wielka.