Grali wypożyczeni - raport (15.09.2021)

Zawodnicy wypożyczeni z Hutnika do innych klubów rozegrali w minionym tygodniu mecze mistrzowskie.

3 liga:

► Norbert Leśniak (MKS Kluczbork) - zagrał 31 minut w przegranym 0-2 meczu z Lechią Zielona Góra, oraz rozegrał 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Gwarkiem Tarnowskie Góry.

► Maciej Góralski (Avia Świdnik) - rozegrał po 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Cracovią II, oraz przegranym 2-3 meczu z Orlętami Radzyń Podlaski.

► Mateusz Ozimek (ŁKS Łagów) - rozegrał 90 minut w przegranym 0-2 meczu ze Stalą Stalowa Wola, oraz 71 minut w wygranym 2-1 meczu z Wisłą Sandomierz.

► Filip Handzlik (Wisła Sandomierz) - wszedł na boisko 60 minucie przegranego 0-2 meczu z Chełmianką Chełm, oraz w 62 minucie przegranego 1-2 meczu z ŁKS-em Łagów.