Grali wypożyczeni - raport (15.06.2021)

Zawodnicy wypożyczeni z Hutnika do innych klubów rozegrali w minionym tygodniu mecze mistrzowskie.

3 liga:

► Mateusz Zając (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) - rozegrał dwa mecze. W środę zagrał 90 minut i został napomniany żółtą kartką w wygranym 1-0 meczu ŁKS Łagów w PP, w sobotę 73 minuty minut w zremisowanym 1-1 ligowym meczu z ŁKS Łagów.

► Norbert Leśniak (Polonia Nysa) - rozegrał 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Lechią Zielona Góra.

► Maciej Góralski (Lewart Lubartów) - wszedł na boisko w 88 minucie przegranego meczu 1-2 z Chełmianką Chełm.

4 liga:

► Przemysław Antoniak (Wiślanie Jaśkowice) - rozegrał dwa spotkania. W środę zagrał 90 minut w przegranym 3-5 meczu z LKS Jawiszowice, w sobotę 39 minut w wygranym 4-2 meczu z MKS Trzebinia.

► Kamil Broda (Wiślanie Jaśkowice) - rozegrał dwa spotkania. W środę zagrał 90 minut i został napomniany żółtą kartką w przegranym 3-5 meczu z LKS Jawiszowice, w sobotę 34 minut w wygranym 4-2 meczu z MKS Trzebinia.

► Dawid Źródlewski (Wiślanie Jaśkowice) - rozegrał dwa spotkania. W środę zagrał 45 minut w przegranym 3-5 meczu z LKS Jawiszowice, w sobotę 28 minut w wygranym 4-2 meczu z MKS Trzebinia.

► Mateusz Reczulski (Słomniczanka Słomniki) - rozegrał dwa spotkania. W środę zagrał 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Puszczą II Niepołomice, w sobotę 90 minut przegranym 0-2 meczu z Clepardią Kraków.

► Patryk Matysek (Słomniczanka Słomniki) - rozegrał dwa spotkania. W środę zagrał 60 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Puszczą II Niepołomice, w sobotę 45 minut przegranym 0-2 meczu z Clepardią Kraków.

► Karol Wątroba (Słomniczanka Słomniki) - rozegrał dwa spotkania. W środę zagrał 65 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Puszczą II Niepołomice, w sobotę 90 minut przegranym 0-2 meczu z Clepardią Kraków.

► Tomasz Kurek (Orkan Szczyrzyc) - rozegrał dwa spotkania. W środę zagrał 90 minut i został napomniany żółtą kartką w przegranym 0-2 meczu z Watra Białka Tatrzańska, w niedzielę 90 minut i strzelił bramkę w przegranym 2-5 meczu z GKS Drwinia.