Grali wypożyczeni - raport (01.06.2021)

Zawodnicy wypożyczeni z Hutnika do innych klubów rozegrali w minionym tygodniu mecze mistrzowskie.

3 liga:

► Mateusz Zając (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) - rozegrał 90 minut i został napomniany żółtą kartką w wygranym 1-0 meczu z Wisłą Sandomierz.

► Norbert Leśniak (Polonia Nysa) - rozegrał 90 minut i został napomniany żółtą kartką w zremisowanym 3-3 meczu ze Ślęzą Wrocław.

4 liga:

► Przemysław Antoniak (Wiślanie Jaśkowice) - rozegrał dwa spotkania. W środę zagrał 59 minut w wygranym 4-1 meczu z Orłem Ryczów, w sobotę 24 minuty w wygranym 2-0 meczu z Beskidem Andrychów.

► Kamil Broda (Wiślanie Jaśkowice) - rozegrał dwa spotkania. W środę zagrał 79 minut w wygranym 4-1 meczu z Orłem Ryczów, w sobotę 24 minuty w wygranym 2-0 meczu z Beskidem Andrychów.

► Maksymilian Sobolewski (Dalin Myślenice) - rozegrał dwa spotkania. W środę zagrał 53 minuty w wygranym 2-1 meczu z MKS Trzebinia, w niedzielę 90 minut w przegranym 1-4 meczu z Pcimianką Pcim.

► Mateusz Reczulski (Słomniczanka Słomniki) - rozegrał dwa spotkania. W środę zagrał 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Garbarnią II Kraków, w niedzielę 75 minut w wygranym 5-0 meczu z Węgrzcanką Węgrzce Wielkie.

► Patryk Matysek (Słomniczanka Słomniki) - rozegrał dwa spotkania. W środę zagrał 90 minut i strzelił dwa gole w wygranym 3-0 meczu z Garbarnią II Kraków, w niedzielę 90 minut i strzelił bramkę w wygranym 5-0 meczu z Węgrzcanką Węgrzce Wielkie.

► Karol Wątroba (Słomniczanka Słomniki) - rozegrał dwa spotkania. W środę zagrał 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Garbarnią II Kraków, w niedzielę 45 minut w wygranym 5-0 meczu z Węgrzcanką Węgrzce Wielkie.

► Tomasz Kurek (Orkan Szczyrzyc) - rozegrał dwa spotkania. W środę zagrał 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Barciczanką Barcice, w sobotę 80 minut w przegranym 1-2 meczu z Rylovią Rylowa.