Formalności dopełnione.

Juniorzy młodsi Hutnika wygrali dziś na wyjeździe w rewanżowym meczu barażowym o CLJ z GKS-em Nowiny 5-0. W dwumeczu Biało-Błękitno-Niebiescy zaaplikowali przeciwnikom aż 12 bramek i z przytupem zameldowali się Centralnej Lidze Juniorów U-17.

Mimo pokaźnej zaliczki z pierwszego meczu, podopieczni Pawła Byrskiego dopełnili dziś formalności w Nowinach zwyciężając pewnie gospodarzy 5-0. Młodzi hutnicy ani myśleli zlekceważyć przeciwnika i od początku spotkania wzięli się ostro do pracy. Wynik spotkania w 33 minucie otworzył Maciej Kozłowski wykorzystując podanie Maksymiliana Żmudy. Dziesięć minut później Kozłowski ustrzelił dublet, a asystę tym razem zaliczył Kacper Depta. W ostatniej minucie pierwszej połowy bramkę na 3-0 dla Hutnika zdobył Samuel Łapczyński, a druga asystę na swoim koncie zapisał Depta. Po zmianie stron hutnicy dołożyli jeszcze dwa trafienia. Czwartą bramkę dla Dumy Nowej Huty strzelił Michał Gocal. Wynik spotkania na dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry ustalił Konrad Stachyrak finalizując podanie Łapczyńskiego.

Wielkie brawa dla całego sztabu szkoleniowego, zawodników i wszystkich osób pomagających!