eWinner II liga (8): Dwie diametralnie różne połowy.

W meczu 8. kolejki eWinner II ligi Hutnik przegrał dziś w Grodzisku Mazowieckim z Pogonią 1-2. Spotkanie to miało dwa diametralnie różne oblicza. Pierwsza połowa należała do Biało-Błękitno-Niebieskich. Podopieczni Szymona Szydełki kontrolowali przebieg spotkania, prowadzili grę czego efekty przyszły w 30 minucie. Wtedy to bramkę naprawdę przedniej urody zdobył dla Hutnika Abdallah Hafez. Druga połowa to zupełnie inny obraz gry. Gospodarze od pierwszego gwizdka po przerwie ruszyli do natarcia. Zdecydowana i pomysłowa gra przyniosła Pogoni dwie bramki. Najpierw stan rywalizacji w 53 minucie wyrównał Kołaczek, następnie jak się później okazało zwycięskie trafienie dla miejscowych uzyskał dziewięć minut później Sarmiento. Hutnicy mogli jeszcze wyrównać, jednak Hafez w końcowych fragmentach spotkania przegrał sytuację jeden na jeden z Haluchem.

Następny mecz ligowy Hutnik rozegra w najbliższą środę na Suchych Stawach. Podejmie wtedy Garbarnię Kraków. Początek derbów został zaplanowany na godzinę 16.