eWinner II liga (7): Z Lubina na tarczy.

Nie udała się piłkarzom Hutnika wyprawa do Lubina po drugoligowe punkty. Podopieczni trenera Andrzeja Paszkiewicza musieli uznać wyższość rezerw Zagłębia ulegając gospodarzom 2-4.

Zagłębie bardzo szybko, bo już w 3 minucie wyszło na prowadzenie za sprawą Adamskiego. Ten sam zawodnik tuż przed przerwą podwyższył prowadzenie gospodarzy zamieniając rzut karny na bramkę. Hutnicy w pierwszej połowie mimo kilku okazji nie potrafili pokonać dobrze dysponowanego golkipera miedziowych Buricia. Po zmianie stron miejscowi dołożyli jeszcze dwa trafienia, oba autorstwa Kobusińskiego. Tym razem Biało-Błękitno-Niebiescy na oba gole odpowiedzieli. Najpierw Krzysztof Świątek wykorzystał jedenastkę podyktowaną za faul na Marku Assinorze, a wynik spotkania ustalił Patryk Serafin.

W następnej serii gier Hutnik podejmie na Suchych Stawach Polonię Warszawa. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę 28 sierpnia o godzinie 16.