eWinner II liga (7): Tylko remis.

W zaległym spotkaniu 7. kolejki eWinner II ligi Hutnik zremisował dziś na Suchych Stawach w derbach z Garbarnią 1-1.

Po pierwszej połowie wynik na tablicy brzmiał 1-0 dla gospodarzy. Bramkę dla Hutnika w 25 minucie spotkania zdobył strzałem głową Jakub Wilczyński. Futbolówkę w tej sytuacji do Wilczyńskiego z lewej flanki boiska dorzucił Krzysztof Świątek.. Po zmianie stron podwyższyć prowadzenie mógł Michał Stasz, jednak jego uderzenie poszybowało wysoko nad bramką. Goście stan rywalizacji wyrównali na sześć minut przed końcem za sprawą Słomki. Hutnicy zdobyli drugi punkt w trwającej kampanii i do bezpiecznego miejsca tracą jeszcze siedem.

W najbliższą niedzielę 19 września o godzinie 16 Hutnik podejmie przy Ptaszyckiego Chojniczankę Chojnice.