eWinner II liga (6): Kotwica za mocna.

Dziś na Suchych Stawach Hutnik w 6. kolejce eWinner II ligi podejmował Kotwicę Kołobrzeg. Podopieczni trenera Andrzeja Paszkiewicza nie zaliczą tego spotkania do udanych, Hutnicy ulegli gościom aż 1-5.

W dniu dzisiejszym Kotwica Kołobrzeg okazała się za mocnym rywalem dla naszej drużyny. Goście wygrali w pełni zasłużenie prowadząc już do przerwy 4-1. Wynik spotkania w 18 minucie otworzył Chromiński. Cztery minuty później goście za sprawą Łysiaka powiększyli swoje prowadzenie. Wiarę w serca kibiców Hutnika wlał w 37 minucie Mark Assinor wykorzystując sytuację sam na sam. Kapitalnym podaniem napastnika Dumy Nowej Huty obsłużył Krzysztof Świątek. Po kolejnych czterech minutach było już 1-4, a na listę strzelców wpisali się Kostkowski, oraz świetnie znany i lubiany na Suchych Stawach Grzegorz Goncerz. Chwilę po zmianie stron ostatni łut nadziei prysnął jak bańka mydlana kiedy to Krzysztof Iwanicki obejrzał drugie "żółtko" i w konsekwencji musiał udać się do szatni. Goście w drugiej połowie dołożyli jeszcze jedno trafienie. Wynik spotkania przypieczętował Kort.

W następnej kolejce Hutnik uda się do Lubina, gdzie zmierzy się z drugim zespołem ekstraklasowego Zagłębia. Mecz zostanie rozegrany w poniedziałek 22 sierpnia o godzinie 13.