eWinner II liga (37): Sezon zakończony, plan wykonany

Wczoraj na Suchych Stawach meczem z Sokołem Hutnik zakończył drugoligowy sezon 2020/21. Beniaminek w pełni wykonał zakładany plan i bez oglądania się na innych utrzymał się w II lidze. W ostatnim spotkaniu Hutnicy po wyrównanym meczu nieznacznie ulegli gościom z Ostródy 1-2. Wszystkie bramki w tym meczu padły po stałych fragmentach gry. Dla gospodarzy trafił w 15 minucie Patryk Kieliś, który celnie "główkował" po precyzyjnym zagraniu z wolego Krzysztofa Świątka. Goście obie bramki uzyskali po rzutach rożnych. Na 1-1 strzelił w 19 min. Siemaszko, a zwycięstwo Sokołowi zapewnił minutę po przerwie Wicki. Po końcowym gwizdku na trybunach zapanował wielka radość. Kibice długo po meczu dziękowali całej ekipie Dumy Nowej Huty za wykonaną pracę i osiągnięty cel.