eWinner II liga (34): Minimalna porażka w Chorzowie.

Dziś w Chorzowie Hutnik nieznacznie przegrał z tamtejszym Ruchem 0-1. Hutnicy po dwóch latach żegnają się z drugoligowymi rozgrywkami. Na zakończenie sezonu Biało-Błękitno-Niebiescy uplasowali się na 15 miejscu eWinner II ligi.

Jedyną bramkę w meczu strzelił dla gospodarzy już w 10 minucie ich kapitan Foszmańczyk. Później miejscowi najwięcej zagrożenia pod bramką Arkadiusza Leszczyńskiego stwarzali głównie po kontratakach, hutnicy natomiast wypracowali sobie przynajmniej kilka okazji do wyrównania rezultatu. W pierwszej połowie najbliższy powodzenia był Łukasz Skrzypek który w 22 minucie z "główki" ostemplował jedynie słupek bramki Bieleckiego. Po zmianie stron Skrzypka powstrzymał świetną interwencją golkiper miejscowych, a dwa strzały Krzysztofa Świątka i uderzenie Mateusza Wyjadłowskiego w dogodnych sytuacjach chybiły celu. Warte odnotowania jest pojawienie się na boisku po ciężkiej kontuzji Jakuba Wilczyńskiego. "Wilku" w 76 minucie zastąpił na placu gry Krystiana Lelka.