eWinner II liga (33): Skromna wygrana dająca 15 miejsce na koniec.

Dziś na Suchych Stawach Hutnik w 33. kolejce eWinner II ligi podejmował Znicz Pruszków. Hutnicy pokonali pruszkowian 1-0. Podopieczni trenera Krzysztofa Lipeckiego po tym zwycięstwie i dzisiejszej porażce Pogoni Grodzisk Mazowiecki zajmą ostatecznie pierwsze (15) miejsce pod kreską.

Wynik spotkania ze Zniczem został ustalony na 3 minuty przed końcem pierwszej połowy. Wtedy to sprawy w swoje ręce wzięli Krystian Lelek i Michał Kitliński. Lelek przeprowadził akcję prawą flankę po czym zagrał w pole karne do Kitlińskiego, który płaskim strzałem pokonał Jurczaka. Wcześniej i później swoje niezłe szanse mieli goście z Pruszkowa, jednak na drodze stawał im dobrze dziś dysponowany Arkadiusz Leszczyński. Ewentualnie w bramce "Arcziego" wyręczali partnerzy z obrony jak Daniel Hoyo-Kowalski czy Adrian Jurkowski dobrze asekurując swojego golkipera na linii bramkowej.

W ostatniej kolejce eWinner II ligi Hutnik zagra w Chorzowie z Ruchem. Spotkanie odbędzie się w sobotę 21 maja o godzinie 12:30.