eWinner II liga (33): Piąty stopień wtajemniczenia

Hutnik pokonał dziś na Suchych Stawach Motor Lublin 5-0! Spotkanie odbyło się w ramach 33. kolejki eWinner II ligi.

Futboliści Dumy Nowej Huty zagrali koncertowo i już do przerwy prowadzili 3-0. Wynik spotkania otworzył Tomasz Wojcinowicz finalizując zgranie głową Piotra Stawarczyka, po wrzutce z cornera Krzysztofa Świątka. Na 2-0 podwyższył w 17min. Michał Kitliński. Wynik do przerwy ustalił Abdallah Hafez dobijając strzał swojego kapitana. Po zmianie stron Hutnicy nie zamierzali odpuszczać i dążyli do podwyższenia rezultatu. Czwartą bramkę dla Hutnika zdobył samobójczym trafieniem Madejski. Wynik spotkania ustalił wprowadzony na plac gry po przerwie Kamil Sobala, spinając klamrą dotychczasową rywalizację obu drużyn w ostatnim czasie. Hutnik w pełni zasłużenie wygrał to spotkanie, ucinając wszelkie spekulacje na temat zasadności awansu Dumy Nowej Huty do II ligi.