eWinner II liga (23): Bez zmian.

Piłkarze Hutnika ponieśli kolejną porażkę w rozgrywkach eWinner II ligi. Dziś na Suchych Stawach ulegli drugiej drużynie Lecha Poznań 1-2.

Po pierwszej połowie hutnicy przegrywali 0-1. Bramkę dla gości w tej odsłonie spotkania strzelili w 8 minucie Pingot. Po zmianie stron do wyrównania doprowadził Dominik Zawadzki. Popularny "Zawadka" okazał się pewnym egzekutorem jedenastki podyktowanej za faul na Krzysztofie Świątku.

Goście decydujące trafienie zadali 20 minut później również z rzutu karnego. "Wapno" na bramkę zamienił Klupś i to poznaniacy zgarnęli pełną pulę. Jeszcze w ostatniej, doliczonej minucie spotkania za faul ratunkowy czerwoną kartkę ujrzał Mateusz Wyjadłowski co oznacza że nie będzie mógł wystąpić w następnym meczu.

Za tydzień Hutnik zmierzy się na wyjeździe w derbach z Garbarnią. Zawody odbędą się w sobotę 19 marca o godzinie 15.