eWinner II liga (2): Z Elbląga na tarczy.

Wczoraj w Elblągu Hutnik uległ w 2 kolejce eWinner II ligi miejscowej Olimpii 0-1.

Jedyną bramkę w tym meczu strzelił w 72 minucie Piekarski. Z rzutu wolnego dośrodkował Senkevich, piłka trafiła do Czarnego, a ten zagrał ją głową do wspomnianego wcześniej napastnika Olimpii. Piekarski będąc niepilnowany w polu karnym najpierw przyjął futbolówkę na klatkę piersiową, następnie skierował ją do bramki obok interweniującego Bartłomieja Frasika. Po stracie gola Hutnicy próbowali odrobić straty, jednak dobrze grała obronna elblążan i nie pozwoliła im na wiele. Najwięcej kłopotów Witanowi sprawiło uderzenie w 90 minucie Piotra Zmorzyńskiego z blisko 40 metrów. Golkiper z Elbląga zdołał je jednak przerzucić nad poprzeczką swojej bramki. Najjaśniejszą postacią w drużynie Hutnika był bez wątpienia jej bramkarz. Frasik zwijał się jak w ukropie, niejednokrotnie ratując swój zespół w sytuacji wydawałoby się niemal beznadziejnej.

W następnej kolejce Hutnik podejmie na Suchych Stawach Pogoń Siedlce. Spotkanie zostało zaplanowane na sobotę 14 sierpnia, na godzinę 17.