eWinner II liga (19): Kolejna porażka.

Piłkarze Hutnika ponieśli kolejną porażkę w rozgrywkach eWinner II ligi. Dziś na Suchych Stawach ulegli zdecydowanie Olimpii Elbląg 0-3.

Po pierwszej połowie hutnicy przegrywali 0-2. Bramki dla gości w tej odsłonie spotkania strzelili w 12 minucie Sienkiewicz i w 35 Czarny. Po zmianie stron elblążanie dołożyli jeszcze jedno trafienie i zasłużenie wywieźli 3 punkty z Krakowa. Trzecią bramkę dla Olimpii strzelił w 76 minucie Stanisławski.

W następnej kolejce Hutnik zagra w Siedlcach, gdzie w niedzielę 5 grudnia zmierzy się z miejscową Pogonią. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 12.