eWinner II liga (15): Beniaminkowie za mocni.

Piłkarze Hutnika przegrali dziś na Suchych Stawach w 15. kolejce eWinner II ligi z Wisłą Puławy 1-3.

Wisła Puławy to kolejny beniaminek po Pogoni Grodzisk Mazowiecki i Raduni Stężyca który poradził sobie z naszą drużyną. Puławianie zwyciężyli przy Ptaszyckiego 3-1. Goście objęli prowadzenie już w 3 minucie, gdy po "bilardzie" do bramki strzeżonej przez Bartłomieja Frasika trafił Drozdowicz. Dziesięć minut później stan rywalizacji wyrównał strzałem z dystansu Patryk Kieliś. W 40 minucie Daniel ponownie wyprowadził przyjezdnych na prowadzenie. Na 6 minut przed końcem wynik spotkania ustalił Furtado.

W następnej kolejce Hutnik uda się do Pruszkowa, gdzie w piątek 5 listopada zmierzy się ze Zniczem. Początek spotkania zaplanowany został na godzinę 18.