eWinner II liga (14): Sroga lekcja od beniaminka.

Piłkarze Hutnika przegrali w 14. kolejce eWinner II ligi na wyjeździe z Radunią 2-5.

Srogiej lekcji naszej drużynie udzielił wczoraj beniaminek ze Stężycy. Gospodarze po 26 minutach gry prowadzili już 4-0. W tym czasie piłkarze z Kaszub oddali cztery celne strzały i wszystkie one znalazły drogę do bramki strzeżonej przez Arkadiusza Leszczyńskiego. Prowadzenie dla Raduni pięknym strzałem w 5 minucie dał Deja. Po następnych 5 minutach na 2-0 podwyższył Miller. Pomiędzy 24, a 26 minutą, najpierw Szuprytowski, a następnie Stępień trafili po raz 3 i 4 dla miejscowych. Na 5 minut przed przerwą bramkę dla Hutnika strzelił Jakub Wilczyński. Chwilę później kolejne bramki mogli zdobyć Krzysztof Świątek i Daniel Hoyo-Kowalski, ale w obu przypadkach brakło precyzji. Na początku drugiej połowy Biało-Błękitno-Niebiescy stworzyli sobie dwie świetne okazję na poprawę rezultatu. Jednak ani Patryk Kieliś, ani Wilczyński nie potrafili znaleźć patentu na Tułowieckiego. W 66 minucie Szur z "główki" po wrzutce z rzutu rożnego strzelił piątego gola dla Raduni. Wynik spotkania zmniejszając rozmiary porażki Hutnika ustalił strzałem głową Michał Kitliński.

W następnej kolejce Hutnik zmierzy się na Suchych Stawach z Wisłą Puławy. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 30 października o godzinie 13.