eWinner II liga (14): Jak to nie wpadło? Czyli remis z Pogonią.

Dziś na Suchych Stawach piłkarze Hutnika, w 14. kolejce eWinner II ligi zmierzyli się z Pogonią Siedlce. Spotkanie pomimo kilku niezłych szans z obu stron zakończyło się bezbramkowym remisem. Tym samym debiut nowego szkoleniowca Dumy Nowej Huty możemy uznać za umiarkowanie udany, zwarzywszy że przed meczem Bartłomiej Bobla poprowadził zaledwie jedne zajęcia z Biało-Błękitno-Niebieskimi. 

Od początku spotkania można było mieć wrażenie że to mecz z gatunku tych w których zadecyduje jedna bramka. Kto pierwszy pokona bramkarza przeciwnika ten zainkasuje komplet punktów. Tak się jednak nie stało i oba zespoły muszą zadowolić się zdobyczą jednopunktową. Obiektywnie trzeba przyznać że obie drużyny miały swoje niezłe sytuację. Dwie najlepsze po stronie Hutnika zmarnował Mark Assinor. Pierwszą tuż przed przerwą kiedy nie trafił do pustej już bramki. Chyba do tej pory kibice Dumy Nowej Huty zadają sobie pytanie jak to nie wpadło? Drugą po zmianie stron, gdy po minięciu bramkarza siedlczan został zablokowany przez jednego z defensorów gości. Warto jeszcze odnotować dwa strzały z dystansu. Przed przerwą Krzysztofa Świątka, po Patryka Serafina z rzutu wolnego. Oba w doskonałym stylu obronione przez Kikolskiego. 

W następnej serii gier Hutnik uda się do Olsztyna na spotkanie ze Stomilem. Zawody zostaną rozegrane w sobotę 15 października o godzinie 20:30. W meczu z Dumą Warmii nie zagra napomniany dziś czwartą żółtą kartka w sezonie Jakub Marcinkowski.

eWinner II liga (14. kolejka)

Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce 0-0

Hutnik: 12. Kacper Szewczyk - 20. Michał Zięba, 77. Kacper Andrzejewski, 24. Damian Urban, 23. Jakub Marcinkowski - 7. Krzysztof Świątek (82, 8. Dominik Zawadzki), 10. Miłosz Drąg, 14. Patryk Serafin, 19. Sebastian Jacak - 90. Mark Assinor, 9. Krystian Lelek (82, 11. Patryk Kieliś)

Pogoń: 1. Maciej Kikolski - 98. Maciej Kołoczek, 31. Ernest Dzięcioł, 19. Maciej Wichtowski, 26. Michał Rutkowski, 10. Krystian Miś (40, 23. Nikodem Fiedosewicz) - 99. Bartosz Wicenciak (60, 20. Cezary Bujalski), 6. Mateusz Piotrowski, 8. Kamil Włodyka (60, 7. Damian Szuprytowski), 56. Cezary Demianiuk - 9. Damian Nowak (76, 29. Marcinho)

żółte kartki: Marcinkowski, Urban - Nowak, Rutkowski

sędziował: Mateusz Piszczelok (Katowice) 

widzów: 812

 

Wstecz