eWinner II liga (13): Porażka z liderem.

Piłkarze Hutnika ulegli dziś na Suchych Stawach liderowi eWinner II ligi Stali Rzeszów 1-2.

Do opisania tego spotkania świetnie pasuje powiedzenie Kazimierza Górskiego, który zwykł mawiać "piłka nożna jest grą błędów, kto ich popełni mniej – ten wygra!" Tak też było w tym meczu. Goście popełnili mniej błędów, a dodatkowo zdołali wykorzystać więcej nieporozumień w szykach obronnych gospodarzy, co przyniosło im dwie bramki. Prowadzenie dla Stali uzyskał w 34 minucie Kotwica. Drugą bramkę dla gości strzelił w 61 minucie Prokić. Sześć minut później gola kontaktowego z rzutu karnego strzelił Piotr Stawarczyk. Chwilę wcześniej arbiter Bielawski dopatrzył się przewinienia w polu karnym na kapitanie Dumy Nowej Huty Krzysztofie Świątku.

Więcej bramek już nie padło i to lider II ligi opuszczał Suche Stawy po meczu zadowolony.

W następnej serii gier Hutnik uda się do Stężycy na spotkanie z Radunią. Pojedynek z beniaminkiem zostanie rozegrany w niedzielę 24 października o godzinie 14.