eWinner II liga (10): Z Kalisza bez punktów.

W meczu 10, kolejki eWinner II ligi Hutnik uległ w Kaliszu miejscowemu KKS-owi 0-2.

Po dwóch meczach bez porażki hutnicy nie dali rady kaliszanom i musieli uznać ich wyższość. Gospodarze stworzyli sobie w tym meczu klika bardzo dobrych okazji z których wykorzystali dwie. Na prowadzenie miejscowych wyprowadził w 40 minucie spotkania Kamiński. Drugą bramkę dla Kalisza strzelił na jedenaście minut przed końcem Giel. Najbliżej bramki hutnicy byli po uderzeniu z dystansu Patryka Kielisia i po główce Łukasza Kędziory, jednak oba strzały trafiły tylko w obramowanie bramki Krakowiaka.

W następnej kolejce Hutnik podejmie na Suchych Stawach Wigry Suwałki. Spotkanie odbędzie się w sobotę 2 października o godzinie 15.