Ekipa Hutnika - nowa akcja dla młodzieży

Nie ważne czy chodzicie razem do szkoły, spotykacie się na podwórku czy trenujecie w klubie sportowym. Dla nas ważne że wspólnie chcecie kibicować na stadionie! 
 
Dzięki akcji "Ekipa Hutnika" dzieci i młodzież do lat 16 otrzymają darmowe wejściówki na mecze Hutnika. W akcji wziąć mogą udział zorganizowane grupy dzieci i młodzieży (minimum 10 osób) poniżej 16 roku życia. Na każde 10 osób przypadać musi jeden pełnoletni opiekun.  

Aby wziąć udział w akcji należy na adres mailowy marketing@hutnikkrakow.com przesłać: 

  • nazwę grupy
  • listę osób (minimum 10 osób poniżej 16 roku życia) wraz z numerami pesel
  • dane opiekunów wraz z numerem pesel oraz danymi kontaktowymi czyli numerem telefonu i adresem e-mail (1 opiekun na każde 10 osób) 

Mail należy przesłać do godziny 12:00 w ostatnim dniu roboczym poprzedzającym mecz. W przypadku najbliższego meczu z Polonią Bytom zgłoszenia przyjmujemy do piątku do godziny 12:00. Zgłoszenia przesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę. Szczegółowe informacje dotyczące odbioru darmowych wejściówek dla grupy przesłane zostaną drogą mailową w wiadomości zwrotnej. Podczas odbioru wejściówek konieczne będzie okazanie dokumentów tożsamości uczestników akcji. 

Ale to nie koniec atrakcji dla naszych młodych kibiców. Najbardziej aktywna grupa biorąca udział w akcji zostanie nagrodzona klubowymi gadżetami oraz spotkaniem z zawodnikami! 


Do zobaczenia na meczu! 

Wstecz