Ekipa Hutnika - nowa akcja dla młodzieży

Nie ważne czy chodzicie razem do szkoły, spotykacie się na podwórku czy trenujecie w klubie sportowym. Dla nas ważne że wspólnie chcecie kibicować na stadionie!

Dzięki akcji "Ekipa Hutnika" dzieci i młodzież do lat 16. otrzymają darmowe wejściówki na mecze Hutnika.         W akcji wziąć mogą udział zorganizowane grupy dzieci i młodzieży (minimum 10 osób) poniżej 16. roku życia.      Na każde 10 osób przypadać musi jeden pełnoletni opiekun. 

Aby wziąć udział w akcji należy na adres mailowy marketing@hutnikkrakow.com przesłać:

  • nazwę grupy
  • listę osób (minimum 10 osób poniżej 16. roku życia) wraz z numerami pesel
  • dane opiekunów wraz z numerem pesel oraz danymi kontaktowymi czyli numerem telefonu i adresem e-mail       (1 opiekun na każde 10 osób)

Mail należy przesłać do godziny 12:00 w ostatnim dniu roboczym poprzedzającym mecz. W przypadku najbliższego meczu ze Stalą Stalowa Wola zgłoszenia przyjmujemy do piątku do godziny 12:00. Zgłoszenia przesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę. Szczegółowe informacje dotyczące odbioru darmowych wejściówek dla grupy przesłane zostaną drogą mailową w wiadomości zwrotnej. Podczas odbioru wejściówek konieczne będzie okazanie dokumentów tożsamości uczestników akcji.

Ale to nie koniec atrakcji dla naszych młodych kibiców. Najbardziej aktywna grupa biorąca udział w akcji zostanie nagrodzona klubowymi gadżetami oraz spotkaniem z zawodnikami!

Do zobaczenia na meczu!

 

Wstecz