Drugoligowe pożegnanie na Suchych Stawach.

Jutro na Suchych Stawach piłkarze Hutnika w 33. kolejce eWinner II ligi podejmą Znicz Pruszków. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17. 

W ostatniej kolejce Biało-Błękitno-Niebiescy przegrali w Puławach z Wisłą 1-4 co ostatecznie przesądziło o ich spadku do III ligi. Po tym meczu Hutnik zajmuję 15 lokatę w ligowej tabeli z 32 punktami na koncie. Hutnicy w bieżącym sezonie zwyciężali 9 razy, 5 razy remisowali i 18 razy schodzili z boiska pokonani. Bilans bramkowy Dumy Nowej Huty to 37 bramek zdobytych i 54 stracone. Najlepszym strzelcem drużyny w bieżącej kampanii jest z 6 trafieniami Krzysztof Świątek. 

Nasz jutrzejszy przeciwnik w ostatniej koleje przegrał z rezerwą Śląska Wrocław 0-1. Znicz plasuje się na 14 miejscu w tabeli. Drużyna z Pruszkowa zgromadziła dotąd 39 punktów na co składają się 9 zwycięstw, 12 remisów i 11 porażek. Ich bilans bramkowy to 38 bramek zdobytych i 43 stracone. Najlepszym strzelcem zespołu jest z ośmioma trafieniami na koncie Mariusz Gabrych. Na Suchych Stawach zabraknie pauzującego za 8 żółtych kartek Igora Lewczuka. 

W rundzie jesiennej padł w Pruszkowie bezbramkowy remis.

Bramy stadionu dla kibiców zostaną otwarte godzinę przed pierwszym gwizdkiem arbitra, czyli o godzinie 16:00. 

Na jutrzejszy mecz bilety można nabyć:  

► online za pośrednictwem strony Bilety Hutnik Kraków       

► w kasach stadionu przed meczem* 

*Bilety w kasie na mecz są imienne, w związku z czym czas sprzedaży jest wydłużony. Zachęcamy do zakupu biletów online lub przyjścia na mecz z wyprzedzeniem, aby zawodnicy na doping mogli liczyć już od pierwszej minuty.

Spotkanie będzie dostępne w mobilnej aplikacji eWinner, oraz za pośrednictwem platformy Sportize. 

Wstecz