Drugie spotkanie Klubu Biznesu Hutnik Kraków za nami

Za nami drugie spotkanie Klubu Biznesu Hutnik Kraków organizowane przez nasz klub we współpracy z Partnerskimi Klubami Biznesu. Tym razem przedsiębiorcy spotkali się w wyjątkowych wnętrzach Hotelu Ibis Styles Kraków East przy ulicy Bulwarowej.

Zebrani goście mogli zapoznać się z profitami płynącymi z wspierania Hutnika Kraków oraz współpracy z Partnerskimi Klubami Biznesu. Wśród obecnych na sali pojawili się także przedstawiciele firm współpracujących z klubem: PUHiT, Studio Drukarnia, S-Trans, Webiso oraz VIP Patrol. W trakcie spotkania powitano również nowych klubowiczów w osobach Mateusza Basty z firmy MB Klimatyzacje oraz Alicji Urbaniec z Huty Ubezpieczeń. Wśród gości spotkać można było dobrze znanych ze stadionu Hutnika: Marka Koźmińskiego, Grzegorza Staszewskiego i Piotra Stawarczyka, którzy obecnie świetnie radzą sobie również w biznesie.

Mamy nadzieję, że dla każdego z obecnych czas spędzony w Ibis Styles Kraków East obfitował w nowe kontakty, które przerodzą się w realne biznesy. Kolejne spotkanie Klubu Biznesu Hutnik Kraków odbędzie się 25 kwietnia. Do zobaczenia!

Wstecz