Drugi sparing na plus

Kolejny sparing, kolejne jednobramkowe zwycięstwo. W przeciwieństwie do meczu kontrolnego z Termaliką, dziś padło aż 5 goli. Po golach Patryka Kielisia, zawodnika testowanego oraz Krystiana Lelka zwyciężyliśmy nad Stalą Rzeszów 3:2.

Hutnicy prowadzili niemal od samego początku meczu. Już w 3. minucie podanie Sławomira Chmiela na bramkę zamienił Patryk Kieliś. Do przerwy mieliśmy wynik 2:0, gola strzelił jeden z testowanych zawodników. W 72. minucie na trzybramkowe prowadzenie wyprowadził Hutnika Krystian Lelek. Następnie Stal strzeliła dwie bramki w kilka minut, ale nie wystarczyło to do wyrównania stanu meczu.

W przyszłym tygodniu odbędą się testy kilku zawodników. Spodziewamy się między innymi trzech graczy z Egiptu. Informujemy również, że zmianom uległ plan sparingów. Środowy mecz z ŁKS-em Łagów został odwołany, do planu dopisujemy zaś starcie przeciwko Stali Stalowa Wola. Odbędzie się ono 1 lutego.

Hutnik Kraków - Stal Rzeszów 3:2 (2:0)

Bramki: 1:0 Kieliś 3, 2:0 testowany 41, 3:0 Lelek 72, 3:1 Danielewicz 75, 3:2 Manolo 77.

Hutnik: Wilk - Andrzejewski, Wenger, Głogowski, Marcinkowski - Chmiel, Drąg, Zawadzki, Kieliś, testowany - Wróbel; II połowa: Leszczyński - Urban, Nowakowski, Kubowicz, Zięba, Miechówka, Drąg, Andrzejewski, Świątek, Stanek (Ikwuka), Lelek

Stal: Bieszczad (61 Raciniewski) - Marczuk, Wrona, Pajnowski, Kaczor (58 Szczypek), Kotwica, Danielewicz, Kłos, Sadłocha, Kądziołka (46 Piotrowski), Łyczko (46 Garcia).