Druga połowa zadecydowała

W pierwszym meczu kontrolnym Hutnicy ulegli drużynie Sandecji Nowy Sącz 2:3. Bramki dla naszego zespołu zdobył zawodnik testowany oraz Michał Głogowski. Jedno z trafień dla naszych rywali zanotował z rzutu karnego znany na Suchych Stawach Jakub Wilczyński.

Trener Maciej Musiał w spotkaniu miał okazję przyglądać się czterem zawodnikom testowanym. Aż trzech z nich wybiegło na murawę w pierwszym składzie. Na boisku nie zobaczyliśmy za to Denissa Rakelsa, Marcina Budzińskiego, Igorsa Tarasovsa i Marcina Wróbla. Swoją szansę zaprezentowania się dostała szeroka grupa młodych zawodników.

Pierwsza połowa padła łupem Chłopców Hutników. Do przerwy prowadziliśmy 2:0 po bramkach zawodnika testowanego i Michała Głogowskiego. W drugiej połowie skuteczniejsi byli goście z Nowego Sącza. Kontaktowego gola z rzutu karnego zdobył reprezentujący w przeszłości Hutnika Jakub Wilczyński. Po nim swoje trafienia zanotowali Igor Maślanka i Arkadiusz Orzeł, dzięki czemu to Sandecja okazała się zwycięska w tym pojedynku.

Hutnik Kraków – Sandecja Nowy Sącz 2:3 (2:0)

Bramki: Zawodnik testowany, Michał Głogowski – Jakub Wilczyński (k.), Igor Maślanka, Arkadiusz Orzeł

Hutnik: Frątczak (46’ Kaczorowski) – Testowany (65’ Waligóra), Hoyo Kowalski Daniel (46’ Jania), Testowany (70’ Hoyo Kowalski Daniel), Głogowski K. (60’ Wójtowicz), Urbańczyk (60’ Bil), Zawadzki (46’ Szablowski), Ikwuka (46’ Testowany), Stodulski (46’ Chmiel), Testowany (70’ Ikwuka), Głogowski M. (65’ Stanaszek)