Dorian Frątczak zawodnikiem kwietnia!

Kibice swoimi głosami na facebookowym profilu klubu zdecydowali. Dorian Frątczak wybrany został zawodnikiem miesiąca i tym samym zgarnął główą nagrodę w konkursie: Voucher na kwotę 500 zł od Hali Centralnej.

W plebiscycie ocenialiśmy występy w czterech kwietniowych spotkaniach: wygranych z KKS-em Kalisz, Sandecją Nowy Sącz i Polonią Bytom oraz zremisowanym w Chojnicach z tamtejszą Chojniczanką. Zespół w kwietniu zdobył 10 punktów, a wielu zawodników wyróżniło się na boisku. Wspomnieć można że Patryk Kieliś dwukrotnie pokonał bramkarza KKS Kalisz, a Marcin Wróbel przesądził o zwycięstwie w Niepołomicach z Sandecją Nowy Sącz. Nie można zapomnieć o motorze napędowym lewej strony Denissie Rakelsie, który w kwietniu strzelił dwie bramki czy pewnie dyrygującym defensywą Igorsie Tarasovsie. Jednak w głosowaniu nasi kibice postawili na Doriana Frątczaka, który swoimi interwencjami wielokrotnie ratował drużynę przed utratą bramki. 

Dorian gratulacje!

Partnerem wyboru zawodnika miesiąca jest mieszcząca się przy ulicy Centralnej 41a, Hala Centralna – miejsce zapewniające wiele atrakcji i rozrywek. Kręgle (8 torów), bilard (7 stołów), restauracja Joker 2.0, sporo miejsca, antresola, drink bar, także każdy, czy młodszy, czy starszy znajdzie coś dla siebie.

Wstecz