Długa podróż na starcie z liderem

Przed nami najdłuższy i prawdopodobnie najcięższy wyjazd w sezonie. Kotwica Kołobrzeg jest bowiem liderem II ligi z dwoma punktami przewagi nad drugim KKS-em Kalisz. I choć ostatni mecz z Wisłą Puławy zakończył się zwycięstwem drużyny z województwa lubelskiego, to Kotwica wciąż musi być rozpatrywana jako faworyt spotkania.

Poprzednie spotkanie z Kotwicą zakończyło się czterobramkową porażką Dumy Nowej Huty. Jedynego gola zdobył dla nas wypożyczony do Garbarni Mark Assinor. Od tamtej pory obie drużyny znacznie się wzmocniły. Do nas trafili między innymi Adam Wilk, Kamil Wenger, Dawid Kubowicz czy Marcin Wróbel, Kotwicę zasilili zaś Bartosz Neugebauer, Łukasz Sierpina, Janusz Nojszewski, czy legenda Pogoni Szczecin, Adam Frączczak. 

Drużyna z województwa zachodniopomorskiego może pochwalić się najszczelniejszą obroną w lidze. Stracili 22 bramki w 22 spotkaniach, jest to bilans taki sam jak siódmej w tabeli Olimpii Elbląg. Co ciekawe, strzelili raptem jedną bramkę więcej od Hutnika - mają na koncie 34 trafienia.

Arbitrem głównym nadchodzącego meczu będzie Filip Kaliszewski z Gdańska, a na liniach pomagać mu będą Rafał Brieger i Dawid Nitka. Za kwestie techniczne odpowiadać będzie Wojciech Płókarz. 

Transmisja z sobotniego spotkania przeprowadzona będzie na platformie WP Pilot. Relacja będzie dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).

Aby wykupić pakiet skorzystaj z TEGO LINKU -> WP Pilot dzięki czemu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! 

Zapraszamy wszystkich kibiców do kibicowania błękitno-biało-niebieskim. Hutniku, wygraj dla nas ten mecz!

23. kolejka e-Winner 2 ligi
Kotwica Kołobrzeg - Hutnik Kraków
18.03.2023 (sobota) godzina 15:00
Miejski Stadion Piłkarski im. Sebastiana Karpiniuka, ul. Śliwińskiego 10, Kołobrzeg


Obsada sędziowska: Filip Kaliszewski (sędzia główny), Rafał Brieger, Dawid Nitka (sędziowie asystenci) i Wojciech Płókarz (sędzia techniczny).

Wstecz