CLJ U-17 (5): Niespodziewana porażka.

Dziś na sztucznym boisku przy Ptaszyckiego Hutnik przegrał w 5. kolejce CLJ U-17 z drużyna Top 54 Biała Podlaska 1-2.

Trudne warunki postawili Hutnikowi zawodnicy Top 54 Biała Podlaska w dzisiejszym meczu. Goście prowadzili od 9 minuty spotkania, kiedy to jeden z zawodników przyjezdnych zamienił "jedenastkę" na bramkę. Hutnicy od tego czasu zmuszeni byli grać bardziej ofensywnie, co sprawiało że narażali się na kontrataki rywali. Jeden z takich szybkich ataków powiódł się zawodnikom z Białej Podlaski w 27 minucie. Na przerwę gospodarze schodzili z dwubramkową stratą. Po zmianie stron mecz stał się jeszcze bardziej otwarty. Hutnicy próbowali swych sił w ataku, a goście groźnie kontrowali. Najlepszych okazji na zdobycie bramki kontaktowej nie wykorzystali Maksymilian Żmuda (dwukrotnie) i Kamil Rogóż przegrywając sytuacje sam na sam z bramkarzem przyjezdnych. Honorowe jak się okazało trafienie dla Hutnika uzyskał Żmuda w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry. Maks wykorzystał zagranie Jana Kępy wzdłuż bramki gości.

W następnej kolejce Hutnik podejmie na Suchych Stawach. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 10 kwietnia o godzinie 12.